Lumocare silmähuuhde 500 ml

25,48 € / l

Produktkod9535443

Paketstorlek
500 ml
Marknadsförare
Lumomed Finland Oy

Beställningsvara (leveranstid 1-4 dagar)

Change quantity of the product

Shipping methods

  • Avhämtning från Första Apoteket: Torggatan 3, Mariehamn

    0,00 €
  • Avhämtning från Apotekets paketautomat: Varuboden City, Torggatan 6, Mariehamn

    0,00 €
  • Paketautomat: Mariehamns postkontor (Nygatan 6, 22100 Mariehamn)

    4,95 €
  • Paketautomat: Maxinge (Sparvägen 1, 22150 Jomala)

    4,95 €
  • Paketautomat: Mattssons i Godby (von Knorringsvägen 2, 22410 Godby)

    4,95 €
  • Leverans till närmaste postkontor eller -ombud (Endast Åland)

    7,60 €
  • Postens hemleverans (Endast Åland, levereras inom tre vardagar i samband med ordinarie postutdelning, om mottagaren inte är hemma görs ett nytt leveransförsök följande vardag. Om mottagaren inte är hemma vid det andra leveransförsöket lämnas försändelsen till närmaste postkontor eller -ombud)

    7,80 €
  • Postens hemleverans (Endast Åland, om mottagaren inte är hemma görs ett nytt leveransförsök följande vardag. Om mottagaren inte är hemma vid det andra leveransförsöket lämnas försändelsen till närmaste postkontor eller -ombud)

    7,80 €
Ögonsköljflaska med 0,5 liter 0,9 % steril natriumklorid. Lumovare ögonskölj är lätt att ta med på resa, till sjukhus eller läkare. Flaskan har en ergonomiskt utformad ögonkopp och skyddslock. CE-märkt medicinteknisk produkt. Tillverkare: Taizhou Kangping Medical Science And Technology Co., Ltd.
Lagring plus minus
Rumstemperatur (+15C - +25C)